لباس های خود را با استایل ایده آل تان انتخاب کنید نه بر اساس مد !

//لباس های خود را با استایل ایده آل تان انتخاب کنید نه بر اساس مد !

لباس های خود را با استایل ایده آل تان انتخاب کنید نه بر اساس مد !

روی مد لباس پوشیدن و آراستگی جز جدایی ناپذیر زیبایی یک خانم به شمار می رود. خانم های باهوش برای بیشتر دیده شدن معمولا روی مد و سبک خاصی لباس می پوشند و همواره یک تم منحصر بفرد را به عنوان لباس ایده آل برای خود رعایت می کنند. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد مفهوم مد و فشن و چگونگی بروز بودن آن صحبت کنیم و تفاوت مدل های ایده آل را با مدل های مد شده و به روز بررسی کنیم.

اگر شما سبک خاصی (مدل ایده آل) در لباس پوشیدن خود ندارید و معمولا چشم به بازار لباس ها دوخته اید تا ببینید کدام مدل بین مردم همه گیر می شود تا سریعا آن را تهیه کنید، سخت در اشتباه هستید، ما در این مطلب سعی داریم تا یک طرح انحصاری برای تان ایجاد کنیم. برای توضیح بیشتر این موضوع فرض کنید شما استایل دلخواه و انحصاری خود را دارید مثلا در انتخاب مانتو یا رویه معمولا از طرح های باز (مانتوهای گشاد) استفاده می کنید خب در چنین شرایطی اگر مانتو های جذب از جنس چرم مد شود شما باز هم استایل خود را حفظ کرده و به اصطلاح شیک پوشی تان را فدای بازار مد و فشن نمی کنید. متاسفانه بسیاری از خانم ها استایل خاصی نداشته و همیشه به گونه ای صد در صدی پیرو مدل های روز بازار می گردند و به اشتباه فکر می کنند که اگر هم رنگ جماعت لباس بپوشند، خاص و یگانه جلوه می کنند! و گمان می کنند که در نزد همگان خانمی بروز و جذاب دیده می شوند. در رد این فکر باید بگوییم که خانم های زیبا و جذاب معمولا استایل کلی (مدل های ایده آل پوشش) خود را حفظ می کنند و مدل های مد شده و بروز را در استایل خود بکار می برند (به صورتی تلفیقی) نه اینکه همه ی سبک پوشش خود را یک شبه تغییر دهند.

چرا باید استایل ایده آل خود را حفظ کنیم؟

۱- تناسب پوشش ایده آل شما با اندامتان

پوشش ایده آل یا پوشش دلخواه به مدل لباس هایی اتلاق می شود که از مد و فشن بروز بازار نشات نگرفته است بلکه بر اساس تناسب و هماهنگی با اندام، رنگ پوست و قومیتتان انتخاب می شود و معمولا در این مدل پوشش ها احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. در نتیجه همانطور که اشاره شد پوشش ایده آل و دلخواه شما بیشترین تناسب را با اندام تان دارد. بطور مثال اگر بانویی چاق هستید و پوشش ایده آلتان برای مانتو ، مدل های جلو باز و گشاد است پس زمانی که مدل مانتو جذب چرمی در بازار مد و فشن همه گیر می شود بهتر اینست که شما راه خود را ادامه دهید و تا زمانی که اضافه وزن دارید از این مدل مانتوهای جذب استفاده نکنید.

 

۲- حفظ شادی، اعتماد به نفس و قدرت برقراری رابطه

وقتی که لباس با مدل های ایده آل خود انتخاب می کنید قطعا در آن احساس راحتی بیشتری می کنید و متعاقبا اجتماعی تر خواهید بود و اعتماد به نفستان افزایش می یابد.

 

۳-  کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت

مزیت داشتن یک استایل خاص در پوشش اینست که با گذشت اندک زمانی به آرشیو کاملی از پوشش ایده آل تان دست خواهید و اینطوری هدفمند تر خرید خواهید کرد و مجبور نیستند برای مدل های مد شده بازار کلی وقت بگذارید.

 

۴- مد ها خیلی زود دمود می شوند

لباس هایی که خیلی سریع معروف (مد) می شوند به همان سرعت هم کهنه و بی کلاس (دمود) خواهند شد، چرا که مد و فشن زنانه یک تجارت بزرگ محسوب می شود و اگر قرار باشد زود از رده خارج نشود که دیگر این تجارت بزرگ فلج خواهد ماند، پس یک خانم جذاب و شیک پوش هرگز فریب بازار را نمی خورد و همواره بهترین مدل ها را برای خود انتخاب می کند.

 

۵- مدل ایده آل شما ، مرد پسند تر است

اگر آقایان برای شما اهمیت دارند باید بدانید مردان اصلا علاقه ای به خانم های به روز و به اصطلاح روی مد نشان نمی دهند و معمولا روابط عاطفی آنها با این مدل خانم ها فقط در حد دوستی باقی می ماند. مردان از خانم های خاص و یونیک خوششان می آید و اصلا نمی پسندند که شما را مثل دیگران ببینند.

 

منبع: اد بیــوتی

توسط |2018-10-05T19:18:24+03:30اکتبر 5th, 2018|مجله|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

3 × 4 =