جشنواره برندهای طلایی عروسی

//جشنواره برندهای طلایی عروسی

جشنواره برندهای طلایی عروسی

جشنواره بزرگ برندهای طلایی عروسی با دیدگاهی نوآورانه و در عین حال حرفه ای و با همکاری بزرگان و هنرمندان حوزه عروسی برگزار خواهد شد.
مبدا این جشنواره وب سایت عروسکو است که با میزبانی از برندهای برتر عروسی، خیلی زود به شهرت رسیده و توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید و با اجرای پروژه رتبه بندی و معرفی برندهای برتر عروسی کشور، توانسته است گام های مهمی را در زمینه اصلاح فضای تبلیغاتی و ایجاد بستری تخصصی در جهت معرفی هرچه بهتر هنرمندان و شایستگان این حوزه بردارد.
جشنواره برندهای عروسی اولین ایده جذاب سایت عروسکو نیست بلکه پیش از این نیز ما شاهد نوآوری و ابداع خدمات منحصر بفرد تبلیغاتی از این شرکت محبوب بوده ایم که به همین واسطه سایت عروسکو خیلی زود موفق به معرفی و برند سازی کسب و کارهای نوپا ولی قابل اعتمادی در سطح کشور شده است. دیدگاه چالش برانگیز این سایت عروسی آن را بیش از پیش نسبت به سایر رقبا متمایز می کند تا جایی که بسیاری آن را یک کانون تبلیغاتی بدون رقیب و با رویکردی متفاوت قلمداد کرده اند.

با گسترش روز افزون استقبال مخاطبان و اصحاب رسانه، اینبار سعی در معرفی ایده برگزاری جشنواره بزرگ برندهای برتر عروسی با ساز و کاری متفاوت را داریم تا بدین وسیله بتوانیم گام موثر دیگری را در جهت بهبود فضای مشاغل عروسی و ارتقاء کیفی خدمات برداریم. با توجه به اینکه در کشورمان تا کنون جشنواره ای با چنین موضوعی برگزار نشده و تاکنون جایی برای قدردانی و ارزشگذاری برای طراحان مد و لباس ، عکاسان و سایر هنرمندان این حوزه وجود نداشته، فرصت را مغتنم شمردیم و همواره سعی در ارائه طرح فستیوالی متناسب با فرهنگ و عرف جامعه داشته ایم.
این فستیوال و گردهمایی بزرگ از تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ و با آغاز ثبت نام از داوران کلید می خورد و به صورت رسمی از ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ دایر می شود. همچنین اختتامیه جشنواره در روز ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ با گردهمایی بزرگ کاندیدا و حاضرین علاقمند و چهره های برتر به عنوان میهمان های ویژه برگزار خواهد شد.
ارکان اصلی این فستیوال حضور دائمی هیئت ژوری در طی جشنواره و همینطور در روز اختتامیه می باشد که هیجان و جذابیت زیادی را بوجود خواهد آورد و این رویه کمک بیشماری را برای معرفی و تبلیغات (رایگان) هنرمندان و صاحبین این دست از مشاغل خواهد کرد.
پروسه ارسال نمونه کارها نیز بسیار آسان بوده و با شروع جشنواره و راه اندازی سامانه مربوط به آن انجام می پذیرد و لازم به ذکر است نمونه هایی که توسط داوران به تائید برسند با ذکر نام و برند تجاری صاحب اثر در سایت جشنواره به صورت رایگان منتشر خواهند شد. بدیهی است افرادی که در این فستیوال حضور نداشته باشند از اعتبار و اهمیتشان نزد مردم کاسته خواهد شد، به همین سبب ما سعی داریم تا از همه جهات و بسترهای گوناگون نسبت به اطلاع رسانی های گسترده اقدام نمائیم و در این راه از شما که در حال خواندن این مطلب هستید نیز دعوت می کنیم که برای اشاعه و معرفی این جشنواره به ما یاری رسانید.

توسط |۱۳۹۶-۱۲-۲۴ ۱۵:۳۷:۰۴ +۰۰:۰۰اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۶|جشنواره عروسی|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

سه + سه =