جشنواره برندهای طلایی عروسی

ما را بیشتر بشناسید

/معرفی فستیوال
معرفی فستیوال۱۳۹۷-۱-۸ ۱۳:۲۶:۳۱ +۰۰:۰۰

رویکرد ما

برندهای عروسی در سایت عروسکو

در جشنواره برندهای طلایی عروسی تفاوت هایی برجسته وجود دارد. قرار است در این جشنواره تیمی خبره از داوران حضور داشته باشند که در گروه های ۵ نفره برای هر شغل فعالیت خواهند کرد. داوران در اواخر سال ۹۶ گزینش می شوند و در فروردین ماه ۱۳۹۷ معرفی شده و آغاز به کار می کنند، داوران جشنواره متعهد می شوند تا در طول سال نمونه های ارسالی را بررسی کرده و به آنها امتیاز دهند که در نهایت با اجماع امتیازات، کاندیداهای نهایی این فستیوال را معرفی می کنند و که در روز اختتامیه در تالار برگزاری حضور دارند و طی مراسمی هیجان انگیز باز هم داوران هستند که از میان کاندید های نهایی برگزیدگان را معرفی می کنند.

آن چیزی که از درون شما می آید یک حقیقت است

– لاروف آرن

سوابق ما

برندهای عروسی در سایت عروسکو
فستیوال بزرگ برندهای برتر عروسی کشور در سایت عروسکو موضوعی است که بطور مداوم در حال پی گیری است و روز به روز در میان مردم نیز دارای اهمیت بیشتری می شود. ما به عنوان پرچم دار برند سازی در کشور خود را موظف می دانیم که این حوزه را تا حد ممکن و به بهترین نحو توسعه بخشیم، تا بتوانیم به واسطه فراگیر ساختن این حرکت، گام های ارزشمندی را در راستای معرفی هرچه بیشتر هنرمندان و خلاقان این زمینه برداریم و هر روز به آرمان های سایت عروسکو نزدیک تر و نزدیک تر شویم. در فاز یکم معرفی و رتبه بندی برندهای برتر عروسی، سطح کشوری را هدف گذاری نمودیم و در مدت زمان اندک توانستیم بدون بهره گیری از موتورهای جستجو برند عروسکو را در میان مردم معتبر و شاخص نماییم، پس از آن با گذشت اندک زمانی اقدام به معرفی و رتبه بندی برندهای برتر عروسی به تفکیک هر شهر کردیم و در آن پروژه نیز به یاری خداوند، خیلی زود به آرمان ها و اهداف شرکت رسیدیم و اما اکنون با ایده ای جدید و شاید منحصر بفرد به میدان آمده ایم.

برای اولین بار در جهان

برای اولین بار در جهان

ما مفتخریم که این جشنواره بزرگ را با ایده ای منحصر بفرد هدایت می کنیم و حضور شما عزیزان در آن مایه افتخار و سربلندی هرچه بیشتر هنر و جامعه هنری کشور خواهد شد. این بزرگترین رویداد در تاریخ مشاغل عروسی است که برای اولین بار در میهن عزیزمان برگزار می شود

حضور پیشکسوتان

حضور پیشکسوتان

وجه تمایز در این رویداد بزرگ حضور هنرمندان و همینطور پیشکسوت در قالب هیئت داوری است، که این خود جای بسی افتخار دارد و آنها هستند که با توشه ای زرین از علم و تجربه تعیین می کنند که چرا یک برند تجاری برتر است و دیگری هنوز جای کار و تلاش مضاعف دارد.

امکان شرکت برای همه

امکان شرکت برای همه

وجه دیگر این جشنواره فراهم سازی امکان حضور برای همه هنرمندان و علاقه مندان به این فستیوال است، همگان می توانند بدون در نظر داشتن مکان، تحصیلات، بودجه، سابقه کاری و … در این جشنواره ثبت نام کنند و تنها لازمه آن جوهره ی هنر و تنها شاخصه ی آن درخشش شما خواهد بود.

حامیان ویژه

حامیان ویژه

تمایز دیگر این جشنواره حضور حامیان و اسپانسری های گسترده است تا در جهت افزایش کیفیت و خروجی گردهمایی ما را یاری رسانند. قطعا در ادامه راه با برندهای محبوب بیشتری نیز روبرو می شویم که در جهت شکوفایی و معرفی هرچه بهتر هنر و هنرمندان این سرزمین پیش قدم خواهند شد.

حضور کارشناسانه

حضور کارشناسانه

ما برای این جشنواره در جهت افزایش کیفیت و دستیابی به بهترین خروجی و در اجرای این گردهمایی بزرگ از کارشناسان و متخصصین خبره در امر برگزاری استفاده کرده ایم تا مکانی درخور و شایسته حضور شما بزرگواران را فراهم سازیم و بدین واسطه نقطه عطفی دیگر را در تاریخ این فستیوال رقم بزنیم.

نهایت دقت در برنامه ریزی

نهایت دقت در برنامه ریزی

ما با برگزاری جلسات پی در پی و دقت در تصمیم گیری هایمان بهترین و معتبرترین زمانبندی را برای اعلان های این جشنواره تدوین نموده ایم تا همگام با استانداردهای بین المللی و حتی فراتر از آن نسبت به برگزاری اقدام کنیم که در نهایت و به امید پروردگار موفق به جلب رضایت همه طرف ها شویم.

داستان ما

برندهای عروسی در سایت عروسکو

شروع کار ما

در ابتدای راه و برای برپایی این جشنواره دچار مشکلات و معضلات عدیده ای شدیم، که به لطف پروردگار همگی را پشت سر گذاشته و امروز با قطعیت در کنار شما هستیم تا بزرگترین رویداد تاریخ مشاغل عروسی را رقم بزنیم.

بررسی ایده

ما با استفاده از پارامترهای گوناگون و شاخص های آماری بر روی این جشنواره تحقیق و کار بسیار کرده ایم و توانستیم ایده ای را محقق سازیم که به پختگی و و آن صلابت لازم رسیده است.

برنامه ریزی ها

برنامه ریزی ها برای برپایی چنین جشنواره ای از سال ۱۳۹۵ کلید خورد و پس از گذران دوره های لازم جهت تحلیل و بررسی دقیق، بالاخره در بهمن ماه ۱۳۹۶ اعلام گردید.

About

حامیان خارق العاده ما

hr

برای همکاری با ما

همین امروز برای همکاری با فستیوال پیش قدم شوید.

با ما تماس بگیرید