نام نویسی

شرکت در جشنواره

زمانبندی جشنواره۱۳۹۷-۱-۱۹ ۲۰:۵۷:۱۸ +۰۰:۰۰

مرحله اول

در گام نخست فستیوال برندهای طلایی عروسی، ما از کلیه صاحب نظران و پیشکسوتان این حوزه دعوت بعمل آورده تا در سایت جشنواره و به عنوان داور ثبت نام کنند و مشخصات لازم را طی تکمیل فرم برایمان ارسال نمایند تا پس از صحت سنجی های لازم لیست داوران از همین سایت منتشر شود.

آغاز جشنواره

از تاریخ معرفی داوران (۱۳۹۷/۰۱/۰۱) جشنواره سال ۹۷ به طور رسمی آغاز به کار خواهد کرد. و کلیه علاقمندان و فعالان این حوزه می توانند با ثبت نام در سایت و با استفاده از پنل کاربری شرکت کنندگان نسبت به ارسال نمونه کارها و تصاویر اقدام نمایند. همچنین جزئیات و راهنمای ثبت نام نیز در همان تاریخ منتشر خواهد شد.

اعلام کاندیدا

با اتمام فرصت دوره ۱۰ ماهه ثبت نام و شرکت در فستیوال، از تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۷ لغایت ۱ فروردین ۱۳۹۸ به مدت دو ماه امکان خرید بلیط اختتامیه جشنواره برندهای طلایی عروسی مهیا می گردد و علاقمندان می توانید به صورت آنلاین نسبت به خرید و رزرو اقدام نمایند. همچنین در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ لیست اسامی و نمونه کارهای کاندیدا طبق فرایند معرفی کاندیدا، از سوی داوران اعلام خواهد شد.

قوانین شرکت در جشنواره!

مطالعه قوانین

روز اختتامیه

روز اختتامیه با حضور برندهای برتر عروسی از سراسر کشور، چهره های برجسته هنری، پیشکسوتان و داوران در قالب هیئت ژوری، طی یک مراسم با شکوه برای معرفی نهایی منتخب های سال ۹۷ که همراه با اجرای زنده مجریان و حضور گروه های تصویربرداری و… همینطور با مراسم شام VIP برگزار خواهد شد.

0
حامیان جشنواره
0
شرکت کنندگان
0
داوران فستیوال

برای نخستین بار در جهان

همگام با استانداردهای جهانی، این فستیوال را برنامه ریزی کرده ایم و از پارامترهای گوناگونی برای یکپارچه سازی ایده ها بهره برده ایم. این فستیوال دارای کلاس A بین المللی است، و در طی آن ویدئوهای گوناگونی از شرکت کنندگان برای نمایش در روز اختتامیه ساخته خواهد شد همچنین مراسم فرش قرمز برای منتخبین برگزار می شود.

همکاری با جشنواره

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید