اولین مراسم فرش قرمز برندهای عروسی

//اولین مراسم فرش قرمز برندهای عروسی

اولین مراسم فرش قرمز برندهای عروسی

ایده فستیوال برندهای عروسی زمانی ارزشمند خواهد بود که بتوان با همفکری و استفاده از نظرات و تجربیات افراد با تجربه در این زمینه به نتیجه رسید و در واقع جشنواره ای را ترتیب داد که به گوش همگان برسد و چه بسا در جهان نیز به دلیل تازگی آن منتشر گردد.
بسیاری از جشنواره ها با عناوین مختلف روزانه در حال برگزاری هستند اما هیچ کس از آنها با خبر نمی شود، چرا که ایده و نوآوری خاصی در بطن آن وجود ندارد و فقط تکرار و تکرار و تکرار است. سایت عروسکو با ایده های متفاوت و مردم پسند خود را موظف به توسعه هرچه بیشتر مشاغل و برندهای عروسی در این زمینه ها می داند و تا مادامی که حضور و استقبال گرمتان را شاهد هستیم به این رویه ادامه خواهیم داد و سوگندمان را که معرفی بهترین ها است هرگز از یاد نخواهیم برد. فعالیت در این بازار توسعه طلب نیازمند ایده های حساب شده، دقیق و قابل اجراست، ایده هایی که در درون بی طرفانه است، قطعا مورد استقبال همه قرار خواهد گرفت.

در جشنواره برندهای عروسی شما شاهد اتفاقات و رویدادهای جالب و خاطره انگیزی خواهید بود، ما ترتیبی را اتخاذ کرده ایم که حتی مراسمی با شکوه را برای ورود شما هنرمندان به جشنواره و برای اولین بار جهان برگزار کنیم، مراسم فرش قرمز که همراه با عکاسی و تصویر برداری از ورود برندهای منتخب جشنواره و سایر هنرمندان انجام می شود که قطعا نوید بخش روزهای بزرگتر و روشنی برای آینده خواهد بود.
سایت عروسکو معتقد است که هنرمندان در عرصه های عکاسی و فیلمبرداری، زیبایی و میکاپ و طراحان مد و لباس تاکنون و آنطور که باید ارزش گذاری نشده اند و باید بیشتر به آنها نگاه کرد و بر هنرشان ارج نهاد

توسط |۱۳۹۶-۱۲-۲۴ ۱۱:۳۳:۴۸ +۰۰:۰۰اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۶|برندهای عروسی|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

1 + 15 =