قوانین شرکت در جشنواره برندهای طلایی عروسی

//قوانین شرکت در جشنواره برندهای طلایی عروسی

قوانین شرکت در جشنواره برندهای طلایی عروسی

در فستیوال برندهای طلایی عروسی هر چیزی که فکرش را کنید، ممکن خواهد بود. جشنواره ای بی نظیر و بی نقص از گردهمایی بزرگترین برندهای عروسی کشور مشتمل بر آتلیه های عکاسی عروس، مزون های لباس عروس، باغ و تالارهای عروسی و سالن های زیبایی منتخب حضور داشته که با برگزاری همایشی بی بدیل همراه با مراسم VIP فرش قرمز برندهای عروسی کار را در مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ در روز اختتامیه به پایان می رسانند. رویه شرکت در این جشنواره بسیار ساده بوده و از تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ به طور رسمی آغاز می شود.

 

حتما به نکات زیر توجه داشته باشید.

 

برای شرکت در جشنواره برندهای طلایی عروسی کسب و کارهای آتلیه عکاسی، مزون لباس، سالن زیبایی می توانند بصورت مستقیم و به عنوان شرکت کننده حضور داشته باشند.
داوران جشنواره می بایست در دوره تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند لذا پس از پایان مدت ثبت نام داوران فرم های مربوطه مسدود خواهد شد.
داوران می توانند در صورت داشتن سابقه و تجربه کافی در زمینه های عکاسی و فیلمبرداری، زیبایی و میکاپ، مد و لباس (طراحی و دوخت پارچه) نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام نمایند.
داوران می بایست در روز اختتامیه و با عنوان هیئت ژوری در تالار برگزاری حضور داشته باشند و نسبت به برگزیدن برندهای طلایی همکاری کنند فلذا تقاضا می شود با درک این مهم نسبت به ثبت نام در هیئت ژوری اقدام نمائید.
برای ثبت نام با هر عنوانی هیچ گونه مدرکی از جمله مدارک شناسایی و یا جواز کسب دریافت نخواهد شد و برای حضور شما در جشنواره احتیاجی به ارائه مدارک مذکور نیست.
لازم است تا شئونات اسلامی و عرف جامعه در تمامی مراحل رعایت شود.
کلیه مراحل برای همه افراد در این جشنواره بعد از ثبت نام رایگان می باشد. بجز موارد فروش بلیط برای عموم، که با پرداخت هزینه صورت می پذیرد.
این فستیوال در جهت تامین منابع خود با رعایت ظرفیت ها نسبت به جذب اسپانسر یا حامی مالی اقدام می کند.
حامیان فستیوال از امتیاز تبلیغات بنری و ویدئویی و همچنین تبلیغات آنلاین در سایت جشنواره و نهایتا در روز اختتامیه برخوردار خواهند شد.
کلیه تبلیغات درج شده در این سایت بدون دریافت هزینه انجام می گیرد و تنها منوط به ثبت نام و شرکت در جشنواره خواهد بود.

توسط |۱۳۹۷-۱-۸ ۱۳:۲۸:۰۶ +۰۰:۰۰دی ۸ام, ۱۳۹۳|برندهای عروسی|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

شش + 16 =