معرفی جشنواره برندهای عروسی

//معرفی جشنواره برندهای عروسی

معرفی جشنواره برندهای عروسی

سوابق ما

فستیوال بزرگ برندهای برتر عروسی کشور در سایت عروسکو موضوعی است که بطور مداوم در حال پی گیری است و روز به روز در میان مردم نیز دارای اهمیت بیشتری می شود. ما به عنوان پرچم دار برند سازی در کشور خود را موظف می دانیم که این حوزه را تا حد ممکن و به بهترین نحو توسعه بخشیم، تا بتوانیم به واسطه فراگیر ساختن این حرکت، گام های ارزشمندی را در راستای معرفی هرچه بیشتر هنرمندان و خلاقان این زمینه برداریم و هر روز به آرمان های سایت عروسکو نزدیک تر و نزدیک تر شویم. در فاز یکم معرفی و رتبه بندی برندهای برتر عروسی، سطح کشوری را هدف گذاری نمودیم و در مدت زمان اندک توانستیم بدون بهره گیری از موتورهای جستجو برند عروسکو را در میان مردم معتبر و شاخص نماییم، پس از آن با گذشت اندک زمانی اقدام به معرفی و رتبه بندی برندهای برتر عروسی به تفکیک هر شهر کردیم و در آن پروژه نیز به یاری خداوند، خیلی زود به آرمان ها و اهداف شرکت رسیدیم و اما اکنون با ایده ای جدید و شاید منحصر بفرد به میدان آمده ایم.

وجه تمایز جشنواره

در جشنواره برندهای طلایی عروسی تفاوت هایی برجسته وجود دارد. قرار است در این جشنواره تیمی خبره از داوران حضور داشته باشند که در گروه های ۵ نفره برای هر شغل فعالیت خواهند کرد. داوران در اواخر سال ۹۶ گزینش می شوند و در فروردین ماه ۱۳۹۷ معرفی شده و آغاز به کار می کنند، داوران جشنواره متعهد می شوند تا در طول سال نمونه های ارسالی را بررسی کرده و به آنها امتیاز دهند که در نهایت با اجماع امتیازات، کاندیداهای نهایی این فستیوال را معرفی می کنند و که در روز اختتامیه در تالار برگزاری حضور دارند و طی مراسمی هیجان انگیز باز هم داوران هستند که از میان کاندید های نهایی برگزیدگان را معرفی می کنند.

ثبت نام داوران

داوران جشنواره می بایست حداقل دارای ۳۰ سال سن باشند.
داورانی که تائید می شوند، متعهد شده که در طول دوره فستیوال همکاری های لازم را با جشنواره داشته باشند.
در صورت عدم همکاری داوران در طی جشنواره، دوره قرارداد آنها به صورت یکطرفه و از جانب سایت جشنواره حذف می شود و داور جدید جانشین آن خواهد شد.
برای ثبت نام در هیئت ژوری می بایست یک تصویر از خودتان را در فرم مربوطه بارگزاری نمائید.
داوران می بایست به طور واضح سوابق خود را در فرم ثبت نام شرح دهد.
در صورتی که سوابق تدریس در زمینه مورد نظر خود را دارید، لطفا در فرم ثبت نام درج شود.
داوران متعهد می شوند تا پنل کاربری را که در اختیارشان قرار می گیرد حفظ و حراست نمایند و از دسترسی سایرین جلوگیری کنند.
داوران متعهد می شوند تا حداقل هفته ای یکبار به پنل کاربری خود در سایت جشنواره مراجعه کرده تا در صورت ارسال تصاویر نمونه کار توسط شرکت کنندگان، نسبت به بررسی های لازم اقدام نمایند.
داوران متعهد می شوند تا در پایان جشنواره نسبت به تحویل گزارش کار و حضور در تالار برگزاری با مسئولین مربوطه همکاری نمایند.

توسط |۱۳۹۷-۱-۸ ۱۳:۳۰:۲۴ +۰۰:۰۰اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۶|جشنواره عروسی|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

9 + 11 =